Zimowe zlecenia na zwyżki

2020-04-24

Wynajem Zwyżki 26 metrów Katowice

 

Zima to czas wytężonej pracy dla naszych zwyżek. W grudniu nasz sprzęt brał udział w wielu wymagających zleceniach. Te najciekawsze i najbardziej wymagające to między innymi usuwanie śniegu i lodowych sopli z gzymsów wysokich kamienic. Nasze zwyżki ponownie okazały się bezkonkurencyjnym sprzętem do wykonania tego rodzaju zadań. Przypomnijmy, że to na właścicielu obiektu spoczywa obowiązek usuwania śniegu i lodu z konstrukcji budynku. Spadające nawisy śnieżne i ciężkie lodowe sople są bowiem poważnym zagrożeniem dla ludzi przechodzących wzdłuż budynku, jak również zaparkowanych pod nim samochodów.

Przebieg naszych prac był następujący. O wczesnych godzinach porannych na miejsce pracy przybyła zwyżka wraz z ekipą pracowników. Zabezpieczyliśmy teren prac odgradzając go taśmami ostrzegawczymi i ustawiając tabliczki informacyjne o pracach na wysokości. Zarządca obiektu dzień wcześniej zadbał o to, aby pod budynkiem nie parkowały samochody, co znacznie ułatwiło nam pracę.

Przy pomocy zwyżki pracownicy osiągnęli wysokość gzymsów i okapów dachów, z których rozpoczęli usuwanie śniegu i lodu. Wykorzystując narzędzia ręczne, udało się oczyścić budynek na całej długości elewacji. Na koniec prac śnieg i lód zalegający pod budynkiem został przez nas uprzątnięty, a teren przygotowany do bezpiecznego użytkowania przez ludzi i samochody.

Zapoznaj się z naszą ofertą na wynajem zwyżek i podnośników na terenie całego śląska

503007779