Aktualności

Zajęcie pasa drogowego do pracy ze zwyżką

2020-05-23

Wynajem zwyżki Katowice oczyszczalnia

Wiele zleceń obejmujących użycie zwyżki, wymaga tymczasowego zajęcia pasa drogi. Nie można tego zrobić ot tak sobie, parkując na jezdni podnośnik koszowy i wstrzymując lub utrudniając ruch. W takich zleceniach ściśle należy przestrzegać procedur i uzyskać zgodę zarządcy na zajęcie części pasa drogowego.

Więcej

 

 

Zimowe zlecenia na zwyżki

2020-04-24

Wynajem Zwyżki 26 metrów Katowice

Zima to czas wytężonej pracy dla naszych zwyżek. W grudniu nasz sprzęt brał udział w wielu wymagających zleceniach. Te najciekawsze i najbardziej wymagające to między innymi usuwanie śniegu i lodowych sopli z gzymsów wysokich kamienic.

Więcej

 

 

Błędy podczas użytkowania zwyżki

2020-03-25

Wynajem zwyżki do prac w Kościele Katowice

Firm oferujących usługi zwyżką jest coraz więcej. Świadczą one usługi na terenie całego kraju, a ich klientami są zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Czy jednak każda firma wie jak bezpiecznie obsługiwać zwyżkę? Niestety nie. Wiele z nich ma bardzo ubogie doświadczenie w tym temacie, czego konsekwencją są często popełniane, groźne błędy.

Więcej

 

Zastosowanie i wynajem podnośnika koszowego

2020-02-19

Usługa podnośnikiem na potrzeby ekipy filmowej w Rudzie śląskiej

Charakterystyczny kształt nadwozia, kabina kierowcy nad przednim kołem i wysięgnik teleskopowy, umieszczony w tylnej części, z zamocowanym do niego koszem. Jeśli kojarzysz taki samochód, to jest to właśnie podnośnik koszowy! Możesz do woli korzystać z możliwości, jakie daje taki samochód, wykorzystując go do swoich własnych zastosowań. Jakich? Dowiedz się tego z nami.

Więcej

 

Podnośnik koszowy – bezpieczna praca na wysokości

2020-01-24

Wynajem podnośnika 20m KatowiceWynajem zwyżki 20m Katowice

Wiemy że każde zlecenie jest inne i wymaga zaangażowania innego sprzętu. Dlatego odpowiednio wybrany podnośnik koszowy, jest kluczem do sukcesu. Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Jakie powinien spełniać parametry?

Więcej

503007779