Podnośnik koszowy – bezpieczna praca na wysokości

2020-01-24

Wynajem podnośnika 20m KatowiceWynajem zwyżki 20m Katowice

 

Wymiana oświetlenia w latarniach ulicznych, montaż reklamy na ścianie budynku czy prace renowacyjne z elewacjami zabytkowych kamienic. Każda z tych czynności wymaga podejmowania czynności na wysokościach. Jakich? Praktycznie od 3 do nawet 30 metrów lub więcej. Jest kilka sposobów na to, aby takie prace wykorzystać – na przykład używając rusztowanie lub wykorzystując podnośnik koszowy. My zdecydowanie polecamy to drugie rozwiązanie. Dlaczego?

Podnośnik koszowy jest mobilny

Oznacza to, że dojedzie w każde miejsce, do którego prowadzi droga. Wąski zaułek, chodnik, parking czy dziedziniec kamienicy. Wybierając pomiędzy wieloma modelami podnośników koszowych, można decydować się na maksymalną wysokość pracy, a także długość bocznego zasięgu podnośnika. Wyposażony w kabinę kierowcy, może pomieść 1, 2 lub 3 osoby, zapewniając szybki i wygodny transport operatora i pracowników.

Duży wybór podnośników koszowych

Wiemy że każde zlecenie jest inne i wymaga zaangażowania innego sprzętu. Dlatego odpowiednio wybrany podnośnik koszowy, jest kluczem do sukcesu. Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Jakie powinien spełniać parametry? Zajmiemy się tym za Ciebie! Wystarczy że dokładnie opiszesz nam charakter swojego zlecenia i określisz miejsce prac. Samodzielnie dokonamy rozpoznania i doradzimy wybór takiego podnośnika, który bez trudu poradzi sobie z dojazdem, rozłożeniem ramienia i bezpiecznym wykonaniem pracy odpowiada za to nie tylko nasz sprzęt, ale również doskonale wyszkoleni pracownicy!

Zapoznaj się z naszą ofertą na wynajem zwyżek i podnośników na terenie całego śląska

503007779