Zastosowanie i wynajem podnośnika koszowego

2020-02-19

Usługa podnośnikiem na potrzeby ekipy filmowej w Rudzie śląskiej

 

Do czego służy podnośnik koszowy

Na pewno niejednokrotnie widziałeś takie samochód. Charakterystyczny kształt nadwozia, kabina kierowcy nad przednim kołem i wysięgnik teleskopowy, umieszczony w tylnej części, z zamocowanym do niego koszem. Jeśli kojarzysz taki samochód, to jest to właśnie podnośnik koszowy! Możesz do woli korzystać z możliwości, jakie daje taki samochód, wykorzystując go do swoich własnych zastosowań. Jakich? Dowiedz się tego z nami.

Kiedy warto wypożyczyć podnośnik koszowy?

Dekoracje świąteczne – chcesz przed świętami ozdobić elewację swojego budynku? Uczynić ją jeszcze ładniejszą, ciekawszą i bardziej nastrojową? Jest to możliwe dzięki temu, że prace będą prowadzone bezpiecznie, z wysoko umieszczonego kosza, którego położeniem można sterować z dokładnością do jednego centymetra. Pozwala to znacznie szybciej wykonać prace, bez rozkładania i demontowania rusztowań, na które często nie ma miejsca na chodniku lub parkingu.

Zabezpieczenia przeciwko gołębiom – nic tak nie szpeci wyglądu świeżo odremontowanej kamienicy, jak ślady po ptasich odchodach. Gołębie są prawdziwą zmorą wielu miast. Jednym ze sposobów, aby się bronić przed nimi, będzie montaż specjalnych systemów drutowych, nie pozwalających gołębiom na przesiadywanie na gzymsach, parapetach i czy daszkach. Podnośnik koszowy bardzo pomaga w montażu takich systemów, skracając czas pracy do kilku godzin.

Wykonanie przyłączy elektrycznych – umieszczone zazwyczaj na wysokości 4 lub 5 metrów przyłącza elektryczne, są sporym wyzwaniem. Konieczność zachowania wszystkich zasad BHP oraz zapewnienie wygodnej pracy sprawia, że podnośnik koszowy idealnie się nadaje do tych prac.

W tej roli można wykorzystać nawet najmniejsze podnośniki, o wysokości podnoszenia do 10 m.

Zapoznaj się z naszą ofertą na wynajem zwyżek i podnośników na terenie całego śląska

503007779